Agencja filmowa Casting On Line poszukuje osób do statystowania w filmach i serialach.

Data dodania: 07 luty 2014Ogłoszenie: 28
Agencja filmowa Casting On Line poszukuje osób do statystowania w filmach i serialach.
  • Agencja filmowa Casting On Line poszukuje osób do statystowania w filmach i serialach. - zdjęcia

POSZUKIWANI STATYŚCI!

Agencja filmowa Casting On Line poszukuje osób do statystowania w filmach i serialach.

Ogłoszenie kierujemy do osób w wieku od 4 aż do 80 lat. Nie wymagamy doświadczenia, jednak obycie z planem byłoby dużym atutem. Poszukujemy zwłaszcza osób otwartych, pogodnych, o ciekawej urodzie, wzbudzających zaufanie i sympatię swoim wyglądem. Dużym plusem byłyby: znajomość języków, umiejętność gry na instrumentach oraz ładnie zbudowana sylwetka. Im więcej umiejętności, tym szerszy wachlarz zleceń możemy zaproponować. Wynagrodzenie za dzień zdjęciowy waha się od 50 do kilku tysięcy złotych. Szukamy osób nie tylko do zleceń jednorazowych, ale też stałych, trwających po kilka miesięcy.

Castingi, które prowadzimy, są głównie wizerunkowe. Na podstawie portfolio zbudowanego przez użytkownika w bazie Casting On Line, wybieramy osoby, które wezmą udział w nagraniach i kontaktujemy się z nimi telefonicznie. Im lepszej jakości zdjęcia znajdą się w profilu, tym większa ilość propozycji z naszej strony. Przy tworzeniu portfolio proszę więc zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie danych oraz dodanie dobrych zdjęć.

Stworzenie portfolio w bazie jest najszybszą formą kontaktu, ale przyjmujemy również zgłoszenia mailowe. Powinny zawierać imię, nazwisko, numer telefonu, kilka słów o sobie z wyróżnieniem umiejętności, które mogłyby być przydatne z punktu widzenia reżyserów filmowych i serialowych oraz – warunek konieczny – minimum 2 zdjęcia prezentujące sylwetkę i twarz.

Jeśli chcesz zaistnieć w branży filmowej – odsyłamy do naszej bazy. Załóż konto, uzupełnij dane i czekaj na telefon z naszej strony!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 792... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 1zł
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Białystok
Wyświetleń: 1494

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne białystok

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Białystoklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.